Hea mängu teinud Kotsar ei suutnud oma meeskonda kaotustest päästa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis sai otsa Maik-Kalev Kotsari kodumeeskonna South Carolina Gamecocksi kolmemänguline võiduseeria, kui võõrsil jäädi 70:84 alla Ole Miss Rebelsile.

South Carolina jäi kolme ja poole minutiga taha 0:8, ega pääsenud kordagi juhtima. Avapoolaeg kaotati 32:43 ning seitsmest punktist lähemale enam ei jõutud, vahendab Korvpall24.ee.

Kotsar kuulus tavapäraselt algviisikusse ja teenis mänguaega 38 minutit, mille jooksul viskas South Carolina edukuselt teise korvikütina 19 punkti (kolmesed 7/11, vabavisked 5/5), võttis meeskonna parimana kaheksa lauapalli, jagas neli resultatiivset söötu, blokeeris kolm vastaste pealeviset ning tegi sama palju vaheltlõikeid. Negatiivse poole peale jäid kaks pallikaotust ja kaks isiklikku viga.