Henri Drell kasutas mänguminutid edukalt ära ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Henri Drell
Henri Drell Autor/allikas: Pesaro Victoria Libertas

Henri Drelli kodumeeskond Pesaro Carpegna Prosciutto Basket kohtus Itaalia korvpalli kõrgliigas liidri Bologna Segafredo Virtusega ning ebaõnnestunud kolmanda veerandaja taustal tuli vastu võtta 89:106 (25:25, 22:27, 11:29, 31:25) kaotus.

Drell teenis 18 minutit mänguaega, mille jooksul tõi kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/4). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, tegi ühe viskeblokeeringu, andis kaks korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi kaks isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.

Jaylen Barford viskas meeskonna parimana 18 punkti. Võitjate poolelt kogus Miloš Teodosic 15 punkti ja kaheksa korvisöötu, tehes samas ka kuus pallikaotust. Sama suure punktiarvuni jõudis veel Vince Hunter.

Turniiritabelis jätkab Pesaro ühe võidu ja 18 kaotusega viimasel ehk 17. kohal.