Alistamatu Liverpool jätkas hooaega 4:0 võiduga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mohamed Salah
Mohamed Salah Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkub Liverpooli võimas hoog. Laupäeval alistati koduväljakul Southampton 4:0.

Kuigi külalised suutsid esimesel poolajal oma värava puhta hoida, tuli vaheaja järel võrgust korjata koguni neli palli.

Skoori avas 47. minutil Alex Oxlade-Chamberlain ning edu suurendasid kapten Jordan Henderson (60. minutil) ja Egiptuse pallivõlur Mohamed Salah (72. ja 90. minutil).

Liigatabelis kasvas Liverpooli edu teisel kohal oleva Manchester City ees 22 punktile, kuid tiitlikaitsjal seisab ees pühapäevane matš võõrsil Tottenham Hotspuriga.

Kahe kange järel samuti Meistrite liiga kohti jahtivad Leicester City ja Londoni Chelsea tegid 2:2 viigi (54. Harrison Barnes, 64. Benjamin Chilwell - 46., 71. Antonio Rüdiger).

Tulemused: Leicester - Chelsea 2:2, Bournemouth - Aston Villa 2:1, Crystal Palace - Sheffield United 0:1, Liverpool - Southampton 4:0, Newcastle - Norwich 0:0, Watford - Everton 2:3, West Ham - Brighton 3:3, Manchester United - Wolverhampton 0:0.

Tabelitipp: 1. Liverpool 73 punkti (25 mängust), 2. Manchester City 51 (24), 3. Leicester City 49 (25), 4. Chelsea 41 (25), 5. Sheffield United 36 (25), 6. Manchester United 35 (25), 7. Wolverhampton 35 (25), 8. Tottenham Hotspur 34 (24).