South Carolina teenis napi võidu, Kotsar oli lähedal kaksikduublile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks jätkas USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis võidukalt, kui kolmapäeval alistati võõrsil 79:77 (38:32) Arkansas Razorbacks.

Algrivistusse kuulunud Kotsar mängis 29 minutit, viskas kümme punkti (kahesed 5/9, vabavisked 0/1), võttis meeskonna parimana üheksa lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kaks vaheltlõiget ja blokeeris ühe vastaste pealeviske, kirjutab Korvpall24.ee. Eestlane patustas ka kahe pallikaotusega ning langes viimasel minutil viie veaga pingile.

Kotsari viies viga 28 sekundit enne lõppu saatis vabaviskejoonele Mason Jonesi, kes tabas mõlemad visked ja tõi Arkansase vaid ühe punkti kaugusele (78:77). Need jäid aga ka vastaste viimasteks punktideks.

South Carolina on sel hooajal kogunud 12 võitu ja kaheksa kaotust, kagukonverentsis (SEC) on neil neli võitu ja kolm kaotust.