Jürgen Zopp kaotas avaringis Duckworthile kolmes setis ({{commentsTotal}})

{{1326767520000 | amCalendar}}

Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel meesüksikmängu kvalifikatsiooniturniiri edukalt läbinud Jürgen Zopp (ATP 148) piirdus põhitabelis ühe kohtumisega, kus kaotas 3:6, 4:6, 4:6 kohalikule sportlasele James Duckworthile (ATP 250).

Tund ja 39 minutit väldanud kohtumises võitis Duckworth 94 ning Zopp 72 punkti. Austraallane servis 11 ässa, eestlase kuue vastu. Topeltvigu kogunes Zopile neli ja Duckworthile kolm. Lihtvigade näitajad olid vastavalt 33 ja 24. Esimese servi realiseeris Zopp 67 ja teise 48 protsendiliselt punktiks, austraallase numbrid olid 79 ja 58. Duckworth kasutas üheksast murdepallist ära neli, Zopp seevastu neljast ühe.

JÜRGEN ZOPP - JAMES DUCKWORTH 3:6, 4:6, 4:6

3. sett:

4:6. Zopp on taga 15:30, 30:40 ning kaotab lõpuks geimi, seti ja matši.

4:5. Zopp on ees 40:30 ja hoiab oma servigeimi.

3:5. Duckworth loovutab ühe punkti.

3:4. Zopp jääb 0:15 taha, aga võidab siis kõik järgmised pallivahetused.

2:4. Zopp saab austraallase pallingugeimil kätte ühe punkti.

2:3. Zopp vastab samaga.

1:3. Duckworth annab taas ära ainult ühe punkti.

1:2. Zopp juhib 40:30 ja võidab geimi.

0:2. Duckworth loovutab enda servigeimil vaid ühe pallivahetuse.

0:1. Zopp jääb 30:40 taha ja laseb kohe oma servigeimi murda.

2. sett:

4:6. Zopp jääb 0:40 taha, aga viigistab. Geim ja sett siiski Duckworthile.

4:5. Seisul 30:30 kaks otsustavat punkti Zopile.

3:5. Duckworth on ees 40:30 ja lõpetab geimi ässaga.

3:4. Zopp võidab enda servigeimil vaid ühe pallivahetuse.

3:3. Zopp pääseb ette 40:15, ent vastane viigistab. Lõpuks Zopp siiski murrab austraallase pallingu.

2:3. Zopp jääb 0:30 kaotuseisu, kuid ei loovuta vastasele rohkem punktigi.

1:3 Duckworth võidab enda servigeimi nulliga.

1:2. Zopp kaotab enda servigeimi "kuivalt".

1:1. Zopp ei suuda kasutada murdepalli ja kaotab geimi.

1:0. Seisul 40:40 kaks otsustavat punkti eestlasele, kes hoiab oma servigeimi.

1. sett:

3:6. Duckworth kaotab eestlasele vaid ühe pallivahetuse ja võidab avageimi.

3:5. Nüüd on Zopi kord oma palling nulliga võita.

2:5. Duckworth võidab enda servigeimi "kuivalt".

2:4. Seisul 30:30 geimi kaks viimast punkti eestlasele.

1:4. Austraallane juhib 30:15, 40:30 ja võidab geimi.

1:3. Zopp jääb enda servigeimil 0:40 kaotusseisu, võidab siis kaks palli tagasi, ent see on ka kõik.

1:2. Duckworth annab Zopile taas vaid ühe punkti.

1:1. Zopp ei loovuta enda servigeimis vastasele punktigi.

0:1. Mäng algab austraallase servigeimiga. Eestlane võidab ühe pallivahetuse, seega geim Duckworthile.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch