Tamm kaotas Ukraina kõrgliigaklubi debüütmängus oma poolaja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: FK Desna

Joonas Tamm sõlmis Ukraina kõrgliigas neljandat kohta hoidva Tšernigivi Desnaga pooleteistaastase lepingu ning pidas oma uue koduklubi särgis ka esimese sõprusmängu. Ta tegi kaasa teise poolaja, mille Desna kaotas, kuid kohtumine tervikuna võideti.

Türgis treeninglaagris viibiv Desna alistas Aserbaidžaani kõrgliigas teist kohta hoidva Bakuu Neftši 2:1, kirjutab Soccernet.ee.

Kahel poolajal kahe erineva koosseisuga mänginud Ukraina meeskond võitis avapoolaja 2:0, Neftši lõi auvärava 66. minutil.

Ukraina kõrgliigas jätkub Desna jaoks hooaeg 23. veebruaril, kui võõrsil on vastaseks liider Donetski Šahtar.