Kotsari korralik esitus meeskonda kaotusest ei päästnud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis pidi Maik-Kalev Kotsari kodumeeskond South Carolina Gamecocks läinud öösel vastu võtma kaotuse, kui võõrsil jäädi 67:80 alla tugevale Auburn Tigersile.

South Carolina pääses alguses ette 13:6, kuid avapoolaja lõpuks jäädi taha 31:39. Teise poolaja alguses jõuti veel ühe punkti kaugusele (47:48), ent lähemale enam ei pääsetud. Auburn asub hetkel NCAA jooksvates edetabelites 16. kohal, vahendab Korvpall24.ee.

Algkoosseisus alustanud Kotsar sai mänguaega 35 minutit, mille jooksul viskas kuus punkti (kahesed 3/8), võttis kaheksa lauapalli, jagas kaaslastele viis resultatiivset söötu ja blokeeris ühe vastaste pealeviske.