Müncheni Bayern tõusis Saksamaal teiseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Müncheni Bayern
Müncheni Bayern Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas suurklubi Müncheni Bayern tänu teise poolaja väravatele võõrsil Berliini Hertha 4:0 ja kerkis tabelis teiseks.

Skoori avas 60. minutil Thomas Müller, 73. minutil realiseeris Robert Lewandowski penalti ja kolm minutit hiljem tabas ka Thiago Alcantara. I-le pani 84. minutil punkti Ivan Perišic.

18. vooru järel hoiab Saksamaa Bundesligas 40 punktiga liidrikohta RB Leipzig, kellest neli mängu järjest võitnud Bayern jääb maha nelja silmaga.

Nädalalavahetusega langes 35 punktiga kolmandaks Mönchengladbachi Borussia, kes kaotas reedel võõrsil Schalkele 0:2. 33 punkti peal asuvad Dortmundi Borussia ja Schalke.