Tallinnas selgusid noorte Eesti meistrid mitmevõistluses

Lasnamäe kergejõustikuhallis võistles nädalavahetusel ligi 140 noort kergejõustiklast, et selgitada Eesti parimad mitmevõistlejad U-14, U-16, U-18 ja U-20 vanuseklassides.

Kuni 20-aastaste noormeeste seitsmevõistluse Eesti meistriks tuli Eerik Haamer, keda juhendavad Harry Lemberg ja Anne Mägi. Kõige kõvemad punktid teivashüppes viie meetri ületamise eest teeninud Haamer võitis meistrikulla oma rekordit märkiva 5350 punktiga.

Väljaspool arvestust kaasa teinud ja teivashüppes esmakordselt viiest meetrist jagu saanud Risto Lillemets kogus isiklikku rekordit märkivad 5807 punkti.

Samuti väljaspool arvestust mitmevõistlust proovinud Hans-Christian Hausenberg kordas kauguses 7.76-ga isiklikku ja jooksis 60 meetrit tõkkeid 8,12 sekundit ja edestas viie ala järel pea 80 punktiga oma rekordigraafikut, kuid tegi teivashüppe soojendusel jalale liiga ja katkestas võistluse.

U-18 vanuseklassi seitsmevõistluses tuli Eesti meistriks Oliver Kruuspann Tallinnast, U-16 vanuseklassis nähtava tõkkejooksu võitnud Harry Richard Jääger samuti Tallinnast ja U-14 vanuseklassi Ron Sebastian Puistee Saaremaalt.

Neiude viievõistluses võitsid Eesti meistrikulla Lilian Turban ja Liisa-Maria Lusti Tallinnast ning Emma Kathrina Hein Haapsalust ja Katarina Verst Tartust.

Neljas vanuseklassis tegi mitmevõistluse Lasnamäe hallis läbi 140 noort.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: