Kristian Kullamäe hea mäng Real Canoe meeskonda võidule ei viinud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kristian Kullamäe oli oma meeskonna Madridi Real Canoe NC-ga Hispaania esiliigas (LEB Gold) võistlustules, kui kodusaalis jäädi alla Bamba Falli veetavale HLA Alicante meeskonnale skooriga 74:84 (17:16, 14:36, 23:16, 20:16).

Real Canoe võitis selles kohtumises kolm veerandaega, kuid katastroofiline teine neljandik jättis nad kaotusseisu, millest välja tulla ei suudetud. Sealjuures võideti lauavõitlus (34 lauapalli Alicante 25 vastu), anti rohkem korvisööte, pandi rohkem kulpe ning tabati kahepunktiviskeid võrdväärselt. Liigatabeli esimesse otsa kuuluv Alicante pani paremuse maksma kolmepunktivisetega, mida tabati koguni 48%, vahendab Korvpall24.ee.

Kristian Kullamäe oli 26 minutiga taaskord üks meeskonna liidritest, tuues 14 punkti (kahesed 5/9, kolmesed 1/3, vabavisked 1/2), andes kaks korvisöötu, tehes kaks pallikaotust ka ühe vea.