Kriisa oli tagasitulekumängus Žalgirise duubelmeeskonna parim ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kerr Kriisa
Kerr Kriisa Autor/allikas: 15min.lt/Scanpix

Kerr Kriisa aitas Kaunase Žalgirise duubelmeeskonna Leedu esiliigas kindla 98:63 võiduni Taurage üle.

Avaveerandi võitis Žalgirise duubelmeeskond 28:12 ning poolajapausile mindi 54:24 eduseisust. Ülejäänud oli juba ainult vormistamise küsimus. Kolmas veerand võideti 25:15 ja neljas 19:17.

Pingilt mängu sekkunud Kriisa sai kirja 12 punkti, kuus resultatiivset söötu ja kaks lauapalli, olles sellega meeskonna parim mängija. Žalgirise duubelmeeskonnale lisasid 12 silma veel ka Dominykas Stenionis, Erikas Venskus ja Laurynas Vaistaras. Taurage resultatiivseimana viskas Tadas Sebeziovas 16 punkti.

Žalgirise duubelmeeskond jätkab esiliigas 14 võidu ja 13 kaotusega viiendal kohal. Taurage on kuue võidu ja 21 kaotusega viimasel ehk 15. kohal.