Juhkami heast mängust Meistrite liigas võiduks ei piisanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Martti Juhkami (paremal) ja Friedrichschafen
Martti Juhkami (paremal) ja Friedrichschafen Autor/allikas: CEV

Võrkpalli Meistrite liigas toimuvad sel nädalal järjekordsed alagrupimängud ja võistlustules on ka Eesti mängijate koduklubid.

D-alagrupis kohtus Robert Tähe tööandja Perugia teisipäeva hilisõhtul Varssavi Projektiga ning teenis 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 26:24) võidu, vahendab volley.ee. Täht sekkus servima ning skoori ei teinud. Perugia on D-grupis üheksa punktiga liidrikohal.

E-alagrupis tuli kolmapäeval väljakule Martti Juhkami, kelle koduklubi Friedrichshafen kohtus Poola tippklubi Kedzierzyn-Kozle Zaksaga. Eestlasest nurgaründaja kuulus algkoosseisu ja tegi hea mängu, tuues 12 punkti (+6). Võiduks sellest aga ei piisanud ja vastu tuli võtta 0:3 (23:25, 22:25, 20:25) kaotus. Juhkami tööandja on grupis kolm punktiga kolmas.

Naiste Meistrite liigas mängis Nette Peidi ja Anu Ennoki koduklubi Salo LP Viesti kolmapäeval Istanbuli Fenerbahcega ja sai kindla 0:3 (10:25, 16:25, 14:25) kaotuse. Ennok panustas ühe punkti, Peit vahetati teises geimis välja ja skoori ei avanud. Salo pole A-alagrupis veel suutnud võiduarvet avada ja on neljandal kohal.

D-alagruppi kuuluv Tours (Timo Tammemaa) mängib neljapäeval kell 22.00 Lissaboni Benficaga. Tours pole veel punktiarvet avanud. Andri Aganits ja Maaseiki Greenyard mängivad neljapäeval kell 19.00 Poola klubi Jastrzebski Wegieliga. Maaseik on C-alagrupis nelja punktiga esikohal.

Igast alagrupist pääseb edasi võitja, lisaks tagavad koha veerandfinaalis viie alagrupi kolm paremat teise koha võistkonda.