Kaspar Treier aitas Ravenna endise koduklubi üle võidule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Treier
Kaspar Treier Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia esiliiga (Serie A2) 13. voorus jätkasid alagrupi liidrid võidukalt, kui Kaspar Treieri ja Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna Orasi alistas tasavägises kohtumises kodus Montegranaro 87:81 (23:28, 21:17, 19:14, 24:22) ning Kaspar Kitsingu leivaisa Forli võttis võõrsil kindla 99:77 (32:20, 17:18, 24:19, 26:20) võidu Imola Basketi vastu.

Treier viskas oma endise klubi vastu 16 minutiga viis punkti (kahesed 2/3, vabavisked 1/1), hankis kolm lauapalli ning andis ühe korvisöödu. Jurkatamm sai 13 minuti jooksul kirja ühe punkti (kolmesed 0/2, vabavisked 1/2) ning kaks isiklikku viga, vahendab Korvpall24.ee.

Forli pani võõrsil Imola vastu enda paremuse maksma esimese viie minutiga, minnes juhtima 15:3. Seejärel mängupilt võrdustus, kuid kodumeeskond oluliselt vahet vähendada ei suutnud.

Kitsing viie minuti jooksul miskit protokolli kirja ei saanud.

Järgmises voorus kohtuvad eestlaste koduklubid omavahel – alagrupi liidrite Ravenna ja Forli duell peetakse pühapäeval, 22. detsembril Ravenna kodusaalis.