JYP alistas karistusvisete järel TPS Turku, Rooba taas resultatiivne ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP alistas Soome meistrivõistlustel karistusvisete järel TPS Turku tulemusega 4:3.

Avakolmandik möödus väravateta, kuid seejärel tegi otsa lahti Rooba, kes toimetas litri võrku teise kolmandiku kaheksandal minutil. Neli minutit hiljem viigistas seisu Lauri Pajuniemi. Otustavale perioodile viis JYP-i eduseisust Jani Tuppurainen täpne vise. Kui Jarkko Immonen kavaldas üle vastaste väravavahi, juhtis Rooba kodumeeskond juba kahe viskega, kuid TPS Turkule olukord ei meeldinud ning viigistasid seisu kaks minutit enne lõpuvile Topi Nattinen ja Zach Budish.

Lisaajal väravaid ei visatud ning võitja selgus karistusvisete järel. JYP-ile tõi võidu Tuppurainen.

Rooba on sel hooajal JYP-i eest visanud kaheksa väravat ning andnud üheksa resultatiivset söötu. Edetabelis hoiab eestlase kodumeeskond 19 võidu ja 12 kaotusega neljandat kohta. TPS Turku on kaheksa võidu ja 22 kaotusega 14. positsioonil.