Eurosarjades tuleb eestlaste jaoks tihe mängunädal, Täht ja Tammemaa kohtuvad Toursis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Martti Juhkami (sinises)
Martti Juhkami (sinises) Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Erinevates eurosarjades tuleb Eesti võrkpallurite jaoks tihe mängunädal, kui lisaks kahele Eestis toimuvale kohtumisele osalevad meie Euroopa klubides pallivad mängijad nii Meistrite liigas kui CEV Cupil.

Juba teisipäeval tuleb väljakule Friedrichshafeni nurgaründaja Martti Juhkami. Juhkami koduklubi kuulub Meistrite liigas E-alagruppi koos Poola klubi Kedzierzyn-Kozle Zaksa, Roeselare Knackiga Belgiast ja läbi kvalifikatsiooniturniiri alagrupimängudele jõudnud Novi Sadi Vojvodina (Serbia). Avamängu kaotas Friedrichshafen Roeselarele 0:3 ja on tabelis neljandal kohal, kirjutab volley.ee.

Teises mängus on Saksamaa klubi vastaseks Novi Sad, mäng algab 10. detsembril kell 19.00.

Kolmapäeval lähevad Meistrite liigas omavahel vastamisi Robert Tähe ja Timo Tammemaa tööandjad Perugia ja Tours, kes kuuluvad mõlemad D-alagruppi. Tammemaa ja Tours kaotasid avamatši Varssavile 0:3, Perugia alistas 3:1 Lissaboni Benfica. 

Mäng Toursis algab kolmapäeval kell 21.00.

Andri Aganits ja Maaseiki Greenyard on C-alagrupis, kuhu kuuluvad veel Kaasani Zeniit (Venemaa), Ankara Halkbank (Türgi) ja Jastrzebski Wegiel (Poola). Maaseik alistas avamängus 3:2 Ankara.

Kolmapäeval kell 21.30 mängitakse Kaasani Zeniidiga.

Igast alagrupist pääseb edasi võitja, lisaks tagavad koha veerandfinaalis viie alagrupi kolm paremat teise koha võistkonda.

CEV Cupil osaleb samuti mitu eestlast

CEV Cupil teevad kaasa Oliver Venno, Markkus Keel, Kristo Kollo ja Hindrek Pulk.

Eelmisel hooajal samas sarjas Istanbuli Galatasaray hõbedale vedanud Oliver Venno koduklubi kohtub 1/16-finaali avamängus kolmapäeval kell 18.00 Libereci Duklaga.

Markkus Keel ja Aalsti Lindemans (Belgia) kohtuvad kolmapäeval kell 19.00 Hollandi klubiga Doetinchem.

Kristo Kollo ja Galati Arcada kohtuvad samas faasis kolmapäeval kell 19.00 Soome klubi Savo Volleyga.

Hindrek Pulk ja Chaumont (Prantsusmaa) lähevad 1/16-finaalis vastamisi Novosibirski Lokomotiiviga Venemaalt. Avakohtumine toimub kolmapäeval kell 14.00.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: