Treier ja Jurkatamm said põneva lahendusega mängus ohtralt minuteid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Treier
Kaspar Treier Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia esiliiga (Serie A2) 12. vooru põnevuslahingus võitis Kaspar Treieri ja Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna Orasi võõrsil lõpuviskega 75:74 (16:28, 17:11, 19:16, 23:19) Mantovat ning säilitas alagrupis liidrikoha.

Kodumeeskond oli 2.30 enne kohtumise lõppu seisul 73:65 võidus kinni, kirjutab Korvpall24.ee. Seejärel teenisid järjestikustel rünnakutel vabavisked Jurkatamm (2/2) ning Treier (1/2), millele lisas kaks korvi Ravenna liider Charles Thomas ja viimast minutit alustati väljakuperemeeste ühepunktilises eduseisus (73:72). Thomas eksis küll vabavisetel, kuid tabas Ravenna mõttepausi järel lõpuvilega võidu toonud kolmese.

Kaspar Treier teenis senise hooaja kõrgeimad 30 mänguminutit ning panustas meeskonna võitu 12 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 3/4, vabavisked 1/2), neli lauapalli, ühe vaheltlõike ja pallikaotuse ning kaks isiklikku viga.

Mikk Jurkatamm sai samuti korralikult mänguaega (22 minutit), mille jooksul viskas seitse punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/3, vabavisked 2/2), noppis kaks lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi kolm vaheltlõiget ning ka kolm isiklikku viga.