Viimasel veerandil ärganud Tartu Ülikool pidi tunnistama Jurmala paremust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Adomas Drungilas
Adomas Drungilas Autor/allikas: facebook.com/TYkorvpall

Eesti-Läti korvpalliliigas tuli Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal tunnistada Jurmala 80:77 paremust (19:14, 19:19, 21:13, 21:31).

Jurmala võitis kohtumise avaveerandi viie silmaga ja kuigi poolajaks eduseisu ei suurendatud, mindi kolmanda veerandi lõpuks 13 punktiga juhtima. Neljandal veerandil sai ka Tartu oma mängu viimaks käima ning veel kuus sekundit enne mängu lõppu oli Jurmala edu minimaalne. Sellegipoolest ei suutnud võõrustajad mängu enda kasuks kallutada ja kokkuvõttes võidutses kolme punktiga peale jäänud Jurmala.

Tartu Ülikooli parimana sai Adomas Drungilas hakkama kaksikduubliga, kui viskas 24 punkti ja tõi 17 lauapalli. Robert Valge panustas 17 punktiga, 13 silma said kirja Tanel Sokk ja Kregor Hermet. Võitjate resultatiivseim mängija oli 24 punkti toonud Ugis Pinete.

Nelja võidu kõrvale hooaja kaheksanda kaotuse saanud Tartu Ülikool jätkab liigatabelis 10. kohal. Jurmala on kaheksa võidu ja nelja kaotusega viies.