Joonas Tamme koduklubi on Norra esiliigast 90 minuti kaugusel ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joonas Tamm
Joonas Tamm Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti jalgpallikoondislase Joonas Tamme koduklubi Lilleströmi SK mõõnaseeria jätkus ka Norra kõrgliiga üleminekumängudel, kus kaotati avamängus Kristiansandi Startile.

Lilleström lõpetas liigahooaja 11-mängulise võiduta seeriaga, mille tulemusel taanduti tabeli keskelt lõppu ja ollaksegi sunnitud kaitsma enda kohta üleminekumängudel, kirjutab Soccernet.ee.

Kristiansandi koduplatsil peetud mäng algas külaliste jaoks hästi, kui rootslane Daniel Gustafsson viis nad poolajaks 1:0 ette. Teisel poolajal vastas aga Islandi koondise äärepoolkaitsja Aron Sigurdarson kahe tabamusega, mis jätsid 2:1 võidu koju.

Kordusmäng peetakse kolmapäeval Lilleströmi kodustaadionil ning seal vajatakse seega iga hinna eest võitu, olgugi et meeskond tundis võidumaitset viimati alles augustis. 88. minutil välja vahetatud Tamm mängib Lilleströmis hooaja lõpuni kestva laenulepinguga, mille järel on klubil võimalik ta FC Floralt välja osta ning 3-aastane leping sõlmida.