Bayern kaotas jälle ja langes Bundesligas kuuendaks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mönchengladbachi Borussia - Müncheni Bayern
Mönchengladbachi Borussia - Müncheni Bayern Autor/allikas: AP/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas jäi teist nädalavahetust järjest nullile tiitlikaitsja Müncheni Bayern, kes kaotas laupäeval 1:2 tabeliliidriks tõusnud Mönchengladbachi Borussiale.

Ivan Perisic viis külalismeeskonna neli minutit pärast teise poolaja algust juhtima, aga võõrustajate kangelaseks kerkis 24-aastane kaitsja Ramy Bensebaini, kes viigistas esmalt 60. minutil seisu ja lõi seejärel kohtumise teisel lisaminutil penaltist Mönchengladbachi võiduvärava.

Eelmisel nädalal sama skooriga Leverkuseni Bayerile kaotanud Bayern on 14 vooruga kogunud 24 punkti ja asub tabelis kuuendal kohal, kui Leverkusen suudab täna õhtul Schalke alistada, langeb tiitlikaitsja seitsmendaks. Mönchengladbachil on liidrina 31 punkti, Leipzig on teisena kogunud 30 punkti.