Anderson sai ohtralt mänguaega, kuid Keltern kaotas ja langes eurosarjast välja ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Merike Anderson (valges)
Merike Anderson (valges) Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR

Merike Andersoni koduklubi Kelterni Rutronik Stars kaotas naiste tugevuselt teise eurosarja ehk FIBA EuroCupi alagrupiturniiri viimases mängus koduväljakul 63:90 Ungari võistkonnale KSC Szekszard ning langes edasisest konkurentsist välja.

Edasipääsulootuse säilitamiseks võitu vajanud Keltern oli sisuliselt kogu kohtumise kaotusseisus. Avaveerand kaotati 18:21, poolajavileks oldi taga 32:43 ja enne viimast kümmet minutit 44:67. Neljandal veerandajal kasvas vahe korraks ka 33-punktiliseks, vahendab Korvpall24.ee.

Vahetusmängijate pingilt alustanud Anderson viibis platsil hooaja kõrgeimad 25 minutit ning kogus selle ajaga viis punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/8, vabavisked 2/2), ühe lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. Negatiivse poole peale jäid kaks pallikaotust ja kolm isiklikku viga.