Tass ja Saint Mary's võitsid kaheksanda järjestikuse kohtumise ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: AFP/Scanpix

Matthias Tassi kodumeeskond Saint Mary's Gaels teenis USA korvpalli üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis juba kaheksanda võidu järjest, kui koduväljakul alistati Northern Illinois Huskies 61:49.

Saint Mary's haaras kohe alguses juhtohjad enda kätte ja võitis avapoolaja 30:22. Teise poolaja alguses jõudsid külalised korraks vaid punkti kaugusele (30:29), kuid juhtima ei pääsenud nad kordagi, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Tass mängis 31 minutit ning viskas selle ajaga kuus punkti (kahesed 3/8), võttis kolm lauapalli, jagas kaaslastele kuus resultatiivset söötu ja blokeeris neli vastaste pealeviset. Lisaks kogunes tema arvele üks pallikaotus ja kolm isiklikku viga. Kuus korvisöötu on Tassi ülikoolikarjääri rekordi kordamine, viskeblokeeringute osas püstitas eestlane aga isikliku tippmargi.