Käsipalli MM: Tiitlikaitsja jätkab võiduta, Norra ärkas teisel poolajal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Norra naiste käsipallikoondis
Norra naiste käsipallikoondis Autor/allikas: imago images/Bildbyran/Scanpix

Jaapanis jätkuval naiste käsipalli MM-finaalturniiril sai esmaspäeval teise võidu kolmekordne maailmameister ja kahe aasta eest finaali jõudnud Norra.

Laupäevases avavoorus Kuuba kindlalt 47:16 alistanud Norra oli esmaspäeval Sloveeniaga veidi hädas, sest avapoolaeg võideti 13:12. Teisel poolajal näitasid norralannad aga oma jõudu ja võitsid kogu kohtumise 36:20. Marit Rösbert Jacobsen viskas kaheksa väravat.

Turniiri Lõuna-Korealt saadud üllatuskaotusega alustanud tiitlikaitsja Prantsusmaa ei leidnud ennast ka teises voorus, kui Brasiiliaga mängiti 19:19 viiki. Sarnaselt Norrale on kahe võiduga alustanud ka Serbia, Saksamaa, Hispaania, Montenegro, Venemaa, Rootsi ja korraldajariik Jaapan.