Madis Vihmann käis üle kahe kuu platsil ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madis Vihmann
Madis Vihmann Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti koondise keskkaitsja Madis Vihmann teenis Šotimaa kõrgliigas üle kahe kuu mänguaega, aga tema koduklubi St. Johnstone pidi leppima 0:4 kaotusega Motherwelli vastu.

Henri Anieri ja Henrik Ojamaa endine koduklubi võitis esimese poolaja 1:0, aga 81. minutiks, mil Vihmann sisse tuli, oli seis juba 3:0. Vihmann asendas vigastuse tõttu platsilt lahkunud Wallace Duffyt. 89. minutil lõi oma Motherwelli debüüdi teinud Christy Manzinga lõpptulemuseks 4:0, vahendab Soccernet.ee.

Viimati 5. oktoobril kaheksaks minutiks platsil käinud Vihmanni jaoks oli see hooaja viies kohtumine. Tabelis on St. Johnstone 11 punktiga viimasel positsioonil, aga Hearts ja St. Mirren on samadel punktidel ning Hamilton vaid punkti kaugusel.