Isiklikke rekordeid uuendanud Tass aitas kodumeeskonna väärt võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Matthias Tass
Matthias Tass Autor/allikas: AFP/Scanpix

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis käisid Eesti aja järgi laupäeva varahommikul oma kodumeeskondade eest väljakul Matthias Tass ja Artur Konontšuk.

Suurepärase esituse teinud Tass aitas Saint Mary's Gaelsi väärt võiduni, kui koduplatsil alistati 81:73 siiani täiseduga jätkanud Utah State Aggies, vahendab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Tass viibis väljakul 25 minutit, mille jooksul viskas ta 15 punkti (kahesed 7/11, vabavisked 1/2), võttis 4 lauapalli, jagas kaaslastele 6 resultatiivset söötu, blokeeris 3 vastaste pealeviset ja tegi 2 vaheltlõiget.

15 punkti on tema ülikoolikarjääri paremuselt teine tulemus, resultatiivsete söötude ja viskeblokeeringute osas uuendas eestlane aga oma isiklikke rekordeid.

Artur Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles lõpetas Bahama pealinnas Nassaus toimunud Battle 4 Atlantis miniturniiri kaotusega, kui seitsmenda koha mängus jäädi 68:83 alla Alabama Crimson Tide'ile.

Algviisikusse kuulunud Konontšuk sai mänguaega 17 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele 8 punkti (kolmesed 2/4, vabavisked 2/2), 2 lauapalli, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ja üks isiklik viga.