Rooba oli resultatiivne, kuid JYP kaotas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba
Robert Rooba Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP

Soome jäähoki meistrivõistlustel sai Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP hooaja kümnenda kaotuse, kui võõrsil jäädi alla KalPale 4:6.

JYP kaotas avakolmandiku minimaalselt, jäädes võõrustajatele alla 1:2. Teisel kolmandikul jäi Rooba koduklubi vastastele juba selgelt alla, kui KalPa haaras koguni 5:1 eduseisu. Viimasel kolmandikul suutsid külalised küll visata kolm väravat järjest, kuid sellest ei piisanud võõrustajate võidu vääramiseks ning kokkuvõttes teenis KalPa 6:4 võidu.

Robert Rooba sai kirja ühe tabamuse, visates JYP kolmanda värava. Julius Nattinen oli JYP-i eest täpne kahel korral, Ossi Louhivaara sai kirja ühe värava. KalPa eest skoorisid Kai Kantola (2), Janne Keranen (2), Matti Järvinen ja Alexander Ruuttu.

Liigatabelis jätkab JYP 46 punktiga kolmandal kohal, mängu vähem pidanud liider Kärpätil on 60 punkti. Teist kohta hoiab 56 silma kogunud Tappara.