Konontšuk parandas kuulsa Gonzaga vastu punktirekordit ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artur Konontšuk
Artur Konontšuk Autor/allikas: facebook.com/SouthernMissMBB

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis nihutas Eesti korvpallur Artur Konontšuk oma ookeanitaguse karjääri punktirekordit.

Konontšuki kodumeeskond Southern Miss Golden Eagles alustas Bahama saarte pealinnas Nassaus toimuvat Battle 4 Atlantis miniturniiri kaotusega, jäädes veerandfinaalis 69:94 alla NCAA tippu kuuluvale Gonzaga Bulldogsile, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikusse kuulunud Konontšuk teenis mänguaega 28 minutit ja viskas selle ajaga 19 silma (kahesed 5/8, kolmesed 3/4), mis tähistab tema ülikoolikarjääri punktirekordit. Lisaks võttis ta viis lauapalli (sh kolm ründelauast), andis ühe resultatiivse söödu, blokeeris ühe vastaste pealeviske ja tegi kaks isiklikku viga.

Southern Missil on nüüd kirjas kaks võitu ja neli kaotust. Battle 4 Atlantis turniiril jätkatakse võitlust kohtadele 5.-8.