Jaanimaa klubi lõpetas Meistrite liigas võidupõua ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dener Jaanimaa
Dener Jaanimaa Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti käsipallikoondislase Dener Jaanimaa klubi Zaporožžja Motor teenis Meistrite liigas hooaja esimese võidu. Koduväljakul alistati FC Porto 33:29.

Suurema osa esimesest poolajast möödus Motori mõneväravalisest eduseisus. Teise poolaja alguses jõudis Porto paaril korral viigini (19:19 ja 20:20), kuid Ukraina klubi põrutas juhtima 26:21 ja edu käest ei lasknud.

Jaanimaa viskas esimesel poolajal kaks väravat. Meistrite liigas viimati veebruaris võidurõõmu tunda saanud Motori resultatiivseim oli kaheksa tabamusega Igor Soroka.

"Emotsioonid käivad üle pea. Lõppude lõpuks on see meie esimene võit," kommenteeris Motori peatreener Rostislav Lanevitš. "Tahan kutte ja nende pühendumist tänada. Hooaja alguses polnud meie seis kiita ja suutsime võita alles kümnendas ringis."

Tabelis püsib Motor nelja punktiga jätkuvalt B-grupi viimasel ehk kaheksandal kohal, kuid punkte on võrdselt Valgevene meeskonna Bresti Meškoviga. Jätkamiseks tuleb tõusta aga kuue hulka. Hetkel on üheksa punktiga kuues Skopje Vardar.