Treieri hea esitus aitas Ravenna liigatabeli tippu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Treier meeskonnakaaslastega.
Kaspar Treier meeskonnakaaslastega. Autor/allikas: facebook.com/PoderosaBasket

Itaalia korvpalli esiliiga seitsmendas voorus teenisid võidulisa Kaspar Treieri ja Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna Orasi, alistades laupäeval koduväljakul Udine 73:65 (17:15, 16:17, 17:19, 23:14).

Mängueelselt favoriidirollis olnud Ravenna (4-2) ei suutnud esimese kolme veerandajaga Udine (3-3) vastu paremust maksma panna – enne otsustavat mänguperioodi oli kodumeeskonna napp (33:32) poolajaedu asendunud 50:51 kaotusseisuga. Kohtumise saatuse otsustas Ravenna ameeriklasest tagamängija Giddy Potts, kes kolme minuti jooksul panustas kodumeeskonna 11:0 spurti üheksa punkti, mille järel juhtisid väljakuperemehed 68:60, vahendab Korvpall24.ee.

Toeka panuse andis ka Kaspar Treier, visates viimasel veerandajal kuus punkti, korjates kaks lauapalli ning sooritades vaheltlõike.