Valga-Valka nukker seeria jätkus ka mängus TalTechiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas jätkab võiduta Valga-Valka/Maks&Moorits, kes kaotas kodus TalTechi võistkonnale 83:90 (22:25, 23:19, 18:25, 20:21).

Valga-Valka juhtis veel kolmandal veerandajal 60:54, aga TalTech lõpetas perioodi 15:3 spurdiga. Neljandal veerandil kasvatasid külalised edu kiirelt kümnele punktile ja oluliselt lähemale piirilinna klubi enam ei lasknudki.

Joonas Järveläinen tabas kuuest kaugviskest neli ja oli 23 punktiga TalTechi parim. Oliver Metsalu lisas 21 punkti. Valga-Valka ridades jõudis 23 punktini tagamängija Davis Denafs.

Kolmanda võidu järjest saanud TalTech on kogunud neli võitu ja kolm kaotust, Valga-Valka on kaotanud kõik kuus selle hooaja mängu.

Eesti-Läti liigas jätkavad kaotuseta Läti klubid BK Ogre (7-0) ja Riia VEF (6-0), neile järgnevad Ventspils ja Kalev/Cramo (mõlemad 6-1).