Naiste jalgpallikoondis kaotas Minskis Valgevenele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti naiste jalgpallikoondis viibib sel nädalal Minskis, kus peetakse maavõistluseid Valgevenega. Neljapäevane avavaatus Minski jalgpallihallis lõppes võõrustajate 2:0 võiduga.

Valgevene läks juhtima 12. minutil, mil kauni kombinatsiooni järel lõi tabamuse Eesti meistrivõistlustel Pärnu JK Vapruse värve kandev Anastassia-Grazõna Stšerbatšenia.

Avapoolaja lõpus õnnestus Valgevenel eduseis kahekordistada penaltist. Berle Brant mängis karistusalas palli käega ja järgnenud penalti realiseeris 40. minutil Anastassia Linnik.

Teisel poolajal kumbki naiskond sihile ei jõudnud ning avapoolaja tulemus jäi ka lõppskooriks. Kohtumine on järelvaadatav Valgevene Jalgpalli Liidu YouTube'i kanalist.