Maailma teine reket sai Austraalia lahtiste avaringis üllatuskaotuse

Simona Halep (Foto: Reuters/Scanpix)
19.01.2016 11:37
Rubriik: Tennis

Naiste tennise maailma edetabelis teisel kohal paiknev rumeenlanna Simona Halep langes Austraalia lahtistel meistrivõistlustel üllatuslikult konkurentsist välja juba avaringis.

Halep kaotas tund ja 17 minutit kestnud kohtumises 4:6, 3:6 hiinlanna Shuai Zhangile, kes paikneb maailma edetabelis alles 133. kohal ja alustas Austraalia lahtisi kvalifikatsioonist.

Teises setis läks Zhang 1:0 juhtima, kuid Halep võitis siis kolm geimi järjest ja juhtis 3:1, seejärel võitis aga Zhang viis järjestikust geimi.

26-aastane Zhang ja 24-aastane Halep olid varem korra omavahel mänginud – 2012. aasta Indian Wellsil, kus Zhang võitis vaid kaks geimi.

Teises ringis läheb Zhang vastamisi prantslanna Alize Cornet’ga (WTA 33.), kes sai avaringis 6:1, 6:0 jagu serblanna Bojana Jovanovskist (WTA 84.).