Tartus valiti tudengite aeroobikakuninganna

19.10.2011 10:43
Allikas: Tartu Sügispäevad 2011
Rubriik: Teised alad

Eile, 18. oktoobril toimus Tartu Sügispäevade raames Sügisaeroobika, mis üllatas korraldajaid oma rohkearvulise osavõtuga, pärast treeninguid  valiti kõige säravamate ja vaprmate tudengite hulgast aeroobikakuninganna.

„Erinevatest treeningutest võttis osa ligi 200 aeroobikasõpra,“ ütles ürituse korraldaja Liisa Veerla. „Neist 26 julgemat asusid võitlustulle aeroobikakuninganna tiitli nimel. Võitjaks osutus Triin Veisman,“ ütles Veerla. Tema sõnul valitses Sügisaeroobikal positiivne meeleolu ning ürituse võib lugeda igati kordaläinuks.

Aeroobikakuninganna valimist läbi viinud TÜ Akadeemilise Spordiklubi treener Kristi Möldri hindas osalejate taset kõrgeks. „Võitja selgitati välja läbi kolme vooru, kus oma oskusi tuli näidata nii aeroobikas, tantsus kui ka jõutreeningus,“ ütles Möldri.

Ta lisas: „Võitjaks tuli see, kes suutis hoida sära ja ennast presenteerida, sooritades samaaegselt harjutusi. Selle aasta võitja oli silmapaistev.“ Vastselt kroonitud tudengite aeroobikakuninganna Triin Veismani sõnul tuli võitmiseks hoida naeratus suul, pingutada ning suunata kogu energia endast välja.

Aeroobikakuninganna valis välja žürii, kuhu kuulusid Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi Fitnessklubi tegevjuht Ivika Värton, TÜ Spordiklubi treener Marju Asarov, JJ-Streeti treener Nikita Balanov , MyFitnessi turundusjuht Aivar Koppas ja MyFitnessi Tartu Lõunakeskuse juhataja Helena Kask.

Toimetas
Siim Boikov

Kommenteeri

reCaptcha: