VIDEOD | James ning Irving vedasid Cavaliersi kaotusseisust võidule

LeBron James (Foto: AFP/Scanpix)
28.11.2016 8:38
Rubriik: Korvpall

Korvpalliliigas NBA toimus pühapäeval kaheksa kohtumist. Cleveland Cavaliers tuli võõrsil Philadelphia 76ersi vastu kaotusseisust välja ning võitis 112:108.

Cavaliers ei juhtinud esimese kolme veerandaja jooksul kordagi ning esimesel poolajal kasvas kodumeeskonna eduseis korraks ka 14 punktini, kuid neljanda veerandaja alguses viskas Kyrie Irving Cavaliersi 13 esimesest punktist kümme ning viis külalismeeskonna ette. Cavaliers võttis Philadelphiast lõpuks neljapunktilise võidu.

Irvingu arvele jäi lõpuks 39 punkti, 42 minutit mänginud LeBron James tegi oma hooaja kolmanda kolmikduubli (26 punkti, 13 resultatiivset söötu ning kümme lauapalli) ja Kevin Love lisas 25 silma ja 11 lauapalli. Philadelphia resultatiivseim oli 22 punkti visanud ja üheksa lauapalli võtnud Joel Embiid.

Seitsmenda järjestikuse kaksikduubli tegi James Harden, kelle 38 punkti ning kümme resultatiivset söötu aitasid Houston Rocketsi 130:114 võiduni Portland Trail Blazersi üle. Harden on hooaja jooksul visanud keskmiselt 28,9 punkti mängu kohta, millega ta hoiab hooaja edetabelis Anthony Davise (31,6), Russell Westbrooki (31,2) ning DeMar DeRozani (30,2) järel neljandat kohta.

Idakonverentsis on 13 võidu ning kahe kaotusega vääramatul esikohal jätkuvalt Cavaliers, Toronto Raptorsil ja Chicago Bullsil on kümme võitu ning kuus kaotust. Läänekonverentsis on Golden State Warriorsil 15 võitu ja kaks kaotust, San Antonio Spursil 14 võitu ja kolm kaotust ning pühapäeval suurelt Indiana Pacersile alla jäänud Los Angeles Clippersil Spursist üks kaotus rohkem.

Philadelphia 76ers – Cleveland Cavaliers 108:112
Phoenix Suns – Denver Nuggets 114:120
Brooklyn Nets – Sacramento Kings 105:122
Indiana Pacers – Los Angeles Clippers 91:70
Orlando Magic – Milwaukee Bucks 96:104
Dallas Mavericks – New Orleans Pelicans 91:81
Portland Trail Blazers – Houston Rockets 114:130
Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks 109:94