1182 Tallinn alustas finaalseeriat koduvõiduga

Video
22.04.2016 19:33
Rubriik: Korvpall

1182 Tallinn alustas naiste korvpalli meistriliiga finaalseeriat edukalt, kui alistas koduväljakul Tallinna Ülikooli 88:75 (23:12, 24:26, 21:30, 20:7).

Pirgit Püü oli võitjate edukaim 23 punkti ja 11 resultatiivse sööduga. Mailis Pokk panustas 20 punkti ning Laina Mesila-Kaarmann 12 punkti ja kümne lauapalliga.

Tallinna Ülikooli ridades oli 19 punktiga parim Samantha MacKay. Trine Kasemägi toetas teda 17 punkti ja kümne lauapalliga. Janeli Lillealliku arvele jäi 16 silma.

1182 Tallinn oli oma vastasest üle eelkõige visketabavuses (kahesed 52,3% vs 39,3%, kolmesed 46,2% vs 39,1% ja vabavisked 82,8% vs 66,7%).

"Noored on arenenud selle aastaga ja mulle meeldis see attitude - alguses olid nad väga arad, aga pärast leidsid oma mängu ja ma arvan, et vastasel ei olnud kerge mäng," lausus TLÜ peatreener Janne Rits.

1182 Tallinna mängujuhi Birgit Piiburi sõnul lasid kohtunikud viimastel minutitel mängu käest. "Viimased kolm minutit olid täielikult agressiivne mäng mõlemalt poolt. Kohtunikud lasid päris hulluks selle vahepeal."

Kolme võiduni peetava finaalseeria järgmine mäng peetakse esmaspäeval, 25. aprillil Tallinna Ülikooli koduväljakul.