Korvilaud puruks: Tarvas sai Balti liigas lätlastelt loobumisvõidu

Rakvere Tarvas (Foto: Siim Semiskar/ERR SPORT)
29.11.2016 21:38
Rubriik: Korvpall

Korvpalli Balti liiga B-alagrupis sai Rakvere Tarvas Ogre/Kumho Tyre vastu loobumisvõidu. Nimelt purunes Lätis mängu kolmandal veerandajal võõrustajate 61:46 eduseisul korvilaud, mida parandada ei suudetudki.

Balti liiga reeglite järgi peab korraldaja suutma korvilaua vahetada maksimaalselt 45 minuti jooksul, kuid kuna lätlased seda ei suutnud, siis kirjutati eestlastele turniiritabelisse 20:0 võit. Tarval on turniiritabelis kaks võitu ja viis kaotust, Ogre on kuuest vastasest alistanud neli.

Pärnu Sadama kohtumine võõrsil Jurmala Fenikssi vastu mängiti õnnelikult lõpuni ning selle võitsid lätlased 61:56 (11:20, 13:16, 18:9, 19:11). Teisel poolajal edu käest andnud kaheksa mehega Jurmalas käinud Sadama parim oli Vaidotas Volkus 16 punkti ja 8 lauapalliga. Pärnakad on ühe võidu ja viie kaotusega kuuendal kohal, Jurmalale oli see teiseks võiduks nelja kaotuse kõrval.