1182 Tallinn jõudis Eesti-Läti ühisliigas kindlalt nelja hulka

Video
8.04.2016 18:09
Rubriik: Korvpall

Täna tehti Tallinnas Audentese SH-s algust naiste Eesti-Läti ühisliiga finaalturniiriga. Meie jaoks kõige tähtsamas mängus, mis algas juba kell 16, alistas 1182 Tallinn isegi pisut üllatavalt kindlalt Riia TTT Juuniorid 75:58.

Vahe oli parematel hetkedel 1182 kasuks juba ka 30 punkti. Rong sõitis lätlaste joaks minema juba avaveerandil, mil nad jäid kaotusseisu 3:13, 7:20 ja veerandi lõpuks 9.26, vahendab Basket.ee.

Teisel veerandil õnnestus TTT järelkasvul mängu tulla, oma osa selles oli Howard Frieri paljudes katsetustes koosseisu osas - korraga oli platsil enamasti kolm-neli nn teise ešeloni mängija. Poolajale mindi 1182 39:25 eduseisus. Silma torkas 1182 võistkondlikkus, hea tabavus kaugelt ja TTT suur pallikaotuste arv.

Kolmandal veerandil tegi 1182 vahespurdi 21:6 ja saavutas 27 minuti järel võiduks piisava eduseisu 60:31. Frier jagas mänguaega kümne naise vahel ning täna selle all mängukvaliteet küll kuidagi ei kannatanud - mäng jooksis ja rünnakul seisakuid ei tekkinud. Seisult 69:43 tuli lõpus Läti esindus siiski lähemale ja lõppnumbrid olid 1182 kasuks 75:58.

1182 Tallinna parim oli 18 punkti visanud Mailis Pokk.