Tartu Ülikool lagunes Tallinnas viimasel veerandajal

BC Kalev/Cramo - Tartu Ülikool (Foto: Siim Semiskar/ERR SPORT)
1.12.2016 20:29
Rubriik: Korvpall

Eesti meeste korvpallimeistrivõistlustel sai tiitlikaitsja Kalev/Cramo mulluste finalistide duellis Tallinnas 86:63 (26:16, 16:22, 14:12, 30:13) jagu Tartu Ülikoolist.

Kohtumise saatus otsustati kolmanda veerandaja lõpus ja neljanda perioodi alguses, kui kalevlased tegid 50:50 viigiseisult 12:0 vahespurdi ning läksid ette 62:50. Lõpuks oli Kalev/Cramo edu 23 silma.

Võitjate resultatiivseimad olid Demonte Harper 18, Sten-Timmu Sokk 13 ning Vitali Liutitš ja Cedric Simmons 11 punktiga. Simmons võttis ka 8 lauapalli. Martin Dorbeki arvele kogunes 8 silma, 5 resultatiivset söötu ning 4 vaheltlõiget. Kaotajate suurimateks skooritegijateks osutusid Janari Jõesaar 16 ning Mandell Thomas ja Janar Talts 12 punktiga. Venky Jois viskas 6 silma ning hankis 11 lauapalli.

Tartu Ülikool ja Kalev/Cramo troonivad üheksa võiduga turniiritabeli tipus. Tartlastel on kirjas ka üks ning tallinlastel kolm kaotust.