Flora mõõn lõppes, Tammeka jättis Levadia võiduta

Video
22.04.2016 21:07
Rubriik: Premium liiga

Tallinna Flora võiduta seeria Premium liigas sai viimaks otsa, kui meeskond alistas reedel võõrsil Pärnu Linnameeskonna 3:0.

Viimati oli Flora Premium liigas võitnud 12. märtsil kodus Narva Transi. Seejärel aga kaotas Nõmme Kaljule ja tegi neli viiki järjest.

Pärnus avas 19. minutil skoori Andre Frolov, kaks väravat kirjutati Rauno Sappineni nimele (48. ja 74. minutil).

Flora vana konkurent Tallinna Levadia pidi aga kodus leppima 1:1 viigiga tänavu suurepäraseid esitusi näitava Tartu Tammekaga. Levadia läks 28. minutil juhtima Luc Landry Tabi Manga tabamusest ja Tammeka viigistas 81. minutil tänu Martin Jõgi sooritusele.

Kohtumine möödus tuliselt, sest mõlemad meeskonnad pidid lõpetama kümnekesi. Levadia ridades eemaldati 69. minutil Maksim Podholjuzin ja Tammeka särgis kümme minutit huljem Tauno Tekko.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju FC 19 punkti (8-st mängust), 2. Tallinna FC Levadia 19 (9), 3. Tallinna FC Infonet 17 (8), 4. Tartu JK Tammeka 15 (9), 5. Tallinna FC Flora 14 (9), 6. Paide Linnameeskond 11 (8), 7. JK Sillamäe Kalev 7 (8), 8. JK Narva Trans 7 (8), 9. PärnU Linnameeskond 3 (9), 10. Rakvere JK Tarvas 1 (8).