Londoni Arsenal ei lase liidritel eest ära minna

Alexis Sanchez (Foto: Reuters/Scanpix)
27.11.2016 18:21
Rubriik: Jalgpall

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliiga 13. voorus alistas Arsenal kodus Londonis 3:1 Bournemouthi.

Võitjate väravad lõid Alexis Sanchez 12. ja 90.+1. ning Theo Walcott 53. minutil. Kaotajate poolelt realiseeris 23. minutil penalti Callum Wilson.

Täna on peetud veel üks kohtumine, kus Stoke City sai võõrsil 1:0 jagu Watfordist. Stoke'i tabamus läks 29. minutil kirja Heurelho Gomesi omaväravana. Watford lõpetas mängu kümnekesi, sest viimasel minutil eemaldati Miguel Britos.

Viimasest viiest kohtumisest kaks võitnud ja kolm viigistanud Arsenal on 28 punktiga neljas, kolme silmaga maas liidrist Londoni Chelseast. Watford hoiab 8., Stoke 10. ja Bournemouth 11. kohta.

Täna Eesti aja järgi kell 18.30 kohtuvad Manchester United - West Ham United ja Southampton - Everton.