Barcelona ei suutnud kolmanda liiga klubi vastu enamat viigist

Barcelona (Foto: AFP/Scanpix)
1.12.2016 17:46
Rubriik: Jalgpall

Hispaania jalgpallikarikavõistluste 1/16-finaali avakohtumises tegi teise koosseisuga mänginud Barcelona 1:1 viigi Alicante Herculesiga.

Tugevuselt kolmandas liigas mängiv Hercules läks 52. minutil David Mainzi tabamusest juhtima, kuid karikakaitsja viigistas kuus minutit hiljem Carles Alena väravast.

Koha 16 parema hulgas kindlustas aga Madridi Real, kes oli kahe mänguga kokkuvõttes 13:2 üle Leonesast. Eile olid Reali võidunumbrid kodus 6:1.

Ühe jalaga astus kaheksandikfinaali Madridi Atletico, alistades võõrsil Guijuelo 6:0. Turvaliselt võib ennast tunda ka Sevilla, kes sai samuti vastase väljakul 5:1 jagu Formenterast.