Monaco ja PSG püüdsid Nice'i kinni

Edinson Cavani (Foto: AFP/Scanpix)
28.11.2016 10:59
Rubriik: Jalgpall

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas käisid nädalavahetusel väljakul kõik meeskonnad. Tabeliliider Nice sai ootamatu viigi, lähimad jälitajad Pariisi Saint-Germain ning Monaco võitsid.

Nice ei suutnud koduväljakul enamat 1:1 viigist Ligue 1 16. meeskonna Bastia vastu. 11. minutil viis Alessane Plea kodumeeskonna juhtima, Bastia viigivärava lõi 60. minutil Enzo Crivelli.

Monaco oli 4:0 parem Marseille'ist, kahel korral oli täpne Valere Germain, ühel korral sahistasid võrku Gabriel Boschilia ning Guido Carrillo. Edinson Cavani kaks väravat tõid PSG-le tähtsa võõrsilvõidu Lyoni üle, kodumeeskonna värava lõi Mathieu Valbuena.

Nice'i viik ning Monaco ja PSG võidud tähendavad, et Nice'i edu Prantsusmaa liigas kahanes ühepunktiliseks – Nice'il on 33 punkti ning Monacol ja PSG-l 32 silma. Teisipäeval kohtub Monaco võõrsil Dijoniga, Nice sõidab kolmapäeval küll Guingampile ning PSG võõrustab kolmapäeva õhtul Angersi.