Milano Inter alistas tänu Icardi kahele tabamusele lähirivaali

Milano Inter (Foto: LaPresse/Spada/Scanpix)
29.11.2016 12:14
Rubriik: Jalgpall

Itaalia jalgpalli kõrgliigas toimus esmaspäeval kaks kohtumist. Milano Inter sai koduväljakul olulises matšis 4:2 jagu tabelinaabrist Fiorentinast ning Napoli ei suutnud samuti kodus enamat 1:1 viigist Sassuolo vastu.

Inter läks juba paarikümne minutiga 3:0 juhtima, kui 3. minutil oli täpne Marcelo Brozovic, 9. minutil Antonio Candreva ning 19. minutil lõi oma mängu esimese värava Mauro Icardi.

Nikola Kalinici 37. minuti ja Josep Ilicici 62. minuti tabamused tõid Fiorentina mängu tagasi, kuid Icardi vormistas kohtumise üleajal lõppseisuks 4:2.

Interil on liigatabelis nüüd 14 kohtumisega 21 punkti ja 8. koht, ühe mängu vähem pidanud Fiorentina asub ühe silma kaugusel 9. positsioonil.

Napoli ja Sassuolo kohtumises viis Lorenzo Insigne esmalt 42. minutil kodumeeskonna juhtima, kuid Gregoire Defrel viigistas seisu 82. minutil.

Napoli asub tabelis 25 punktiga 7. real, Sassuolo on kogunud 14 silma ja see annab hetkel 16. koha.