Liiviku koduklubi võitis, Rooba oma kaotas

Siim Liivik (Foto: orebrohockey.se)
2.12.2016 8:51
Rubriik: Jäähoki

Rootsi jäähoki kõrgliigas alistas Siim Liiviku koduklubi Örebro kodujääl 4:3 Leksandi.

Esimene periood lõppes viigiliselt 1:1 ning teise kolmandiku järel oli seis 2:2. Viimasel kolmandikul viis Johann Porsberger külalised juhtima, kuid Libor Hudacek viigistas seisu ja võidupunktid tõi Örebrole Kalle Olsson.

Liivik sel korral Örebro koostisesse ei kuulunud.

Örebro on tabelis 31 punktiga 11. kohal, Leksand 16 punktiga viimasel ehk 14. kohal. Liider on Frölunda 47 punktiga.

Soome kõrgliigas pidi Robert Rooba koduklubi Jyväskylä tunnistama võõrsil Vaasan Sporti 2:0 paremust. Rooba ei kuulunud taas meeskonna koosseisu.

Liigatabelis on JYP 35 punktiga (25 mängu) kümnes, Sport on 40 punktiga (25 mängu) kuues. Liider on KalPa 57 punktiga (26 mängu).