Viktoriin

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Anett Kontaveiti?

19.04.17 ... Eelmisel nädalal jõudis Anett Kontaveit esmakordselt WTA turniiri finaali. Sel puhul on viktoriin pühendatud temale. Head lahendamist!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi teed vahet WRC masinatel?

12.04.17 ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub viimastel hooaegadel autoralli MM-sarjas osalevatele WRC sõiduriistadele. Viktoriini teeb raskemaks asjaolu, et teinekord näevad tiimide masinad üsna sarnased välja ja erinevused peituvad väikestes detailides. Kas oskad siiski õige auto õige ekipaažiga kokku viia? Kliki õigel ruudul!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned dopinguvastase võitluse maailma?

06.04.17 ... Eesti Antidoping korraldab puhta spordi nädalat ja koostas sel puhul ka alljärgneva antidopinguteemalise viktoriini. Head lahendamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned iluuisutamist?

28.03.17 ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub sel nädalal Helsingis algavatele iluuisutamise maailmameistrivõistlustele. Head vastamist!

VIKTORIIN | Testi oma teadmisi ja saa teada, kui palju tunned F1 ajalugu

24.03.17 ... Sel nädalavahetusel tehakse Austraalias Melbourne'is algust vormel-1 sarja uue hooajaga. ERR-i spordiportaal koostas selle puhul kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Pane oma teadmised proovile ja testi, kui palju sa tead vormel-1 ajaloost!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi tunned Eesti jalgpallikoondislasi?

23.03.17 ... ERR-i spordiportaali tänane viktoriin keskendub MM-valikmänguks Küprose ja maavõistluseks Horvaatiaga valmistuvale Eesti jalgpallikoondisele. Kõik pildiviktoriinis küsitletud mängijad on ka mainitud kaheks kohtumiseks koondise koosseisus. Kliki õigel ruudul!

PILDIVIKTORIIN | Naistepäeva eri: kui hästi tunned meie naissportlasi?

08.03.17 ... ERR-i spordiportaali seekordse viktoriini temaatika on inspireeritud naistepäevast. Kui hästi tunned neid Eesti naissportlasi spordivälistes situatsioonides? Kliki õigel ruudul!

VIKTORIIN | Testi ennast ja saa teada, kui hästi tunned Rootsi rallit?

10.02.17 ... Sel nädalavahetusel peetakse Rootsis autoralli maailmameistrivõistluste tänavuse hooaja teine etapp, kus Fordi roolis on stardis ka Ott Tänak. Sel puhul koostas ERR-i spordiportaal kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Pane oma teadmised proovile ja saad teada, kui hästi tunned Rootsi rallit!

VIKTORIIN | Kui hästi jagad Austraalia lahtiste tenniseturniiri?

25.01.17 ... Tennise Austraalia lahtistel selguvad nädala lõpuks järjekordsed võitjad. Kui hästi maailma ühe tähtsama turniiri ajalugu tunned? Testi oma teadmisi alljärgneva viktoriini abil.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned autoralli MM-i ajalugu?

19.01.17 ... Sel nädalavahetusel tehakse traditsiooniliselt Monte Carlos algust autoralli MM-sarja uue hooajaga. Selle puhul tegi ERR-i spordiportaal kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Testi oma teadmisi ja vaata, kui palju sa tead autoralli MM-i ajaloost!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned käsipalli MM-i ajalugu?

12.01.17 ... ERR-i spordiportaal pakub eile Prantsusmaal alanud käsipalli maailmameistrivõistluste puhul lahendamiseks kümnest küsimusest koosneva viktoriini. Testi oma teadmisi ja vaata, kui palju sa tead käsipalli MM-i ajaloost!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Eesti aasta sportlasi?

29.12.16 ... Tänavu valiti Eesti aasta meessportlaseks 400 meetri tõkkejooksja Rasmus Mägi, naissportlaseks kaugushüppaja Ksenija Balta, võistkonnaks sõudmise paarisaeruline neljapaat ja treeneriks paatkonna juhendaja Matti Killing. Kui hästi meie sangareid tunned? Testi oma teadmisi alljärgneva viktoriini abil.

VIKTORIIN | Kui hästi mäletad spordiaastat 2016?

25.12.16 ... ERR-i spordiportaali külastajad saavad hetkel valida 2016. aasta Eesti spordihetke. Tiitlile kandideerib 12 sündmust ja neist inspireeritud on ka meie aastalõpuviktoriin. Head arvamist!

PILDIVIKTORIIN | Kui hästi tead Ragnar Klavani meeskonnakaaslasi?

16.12.16 ... ERR-i spordiportaali viktoriinis pöörame tähelepanu Eesti parima jalgpalluri Ragnar Klavani meeskonnakaaslastele Liverpoolis. Kui hästi neid nägupidi tunned? Kliki õigel ruudul.

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Kelly Sildarut?

08.12.16 ... Reedel avab Kelly Sildaru USA-s peetava Dew Tour'i võistlusega uue talihooaja. Sellest on inspireeritud ka seekordne viktoriini teemavalik. Head arvamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned laskesuusatamist?

25.11.16 ... Sel nädalal algab Östersundis järjekordne maailma karika sarja hooaeg laskesuusatamises, millest on inspireeritud ka seekordne viktoriini teemavalik. Head arvamist!

VIKTORIIN | Kui hästi tunned Ott Tänakut?

19.11.16 ... ERR-i spordiportaal pakub täna lahendamiseks kümnest küsimusest koosnevat viktoriini. Sel korral on fookuses hetkel Austraalia teedel kihutav Eesti rallilootus Ott Tänak. Head arvamist!
ülekanded ja saated
ERR Sport
25. aprill kl 19.55

Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora – JK Narva Trans

ETV2
28. aprill kl 19.25

Jalgpalli Premium liiga: Tartu JK Tammeka – Nõmme Kalju FC

ETV2
30. aprill kl 17.30

Autoralli MM: Argentina ralli