Paarimeheta jäänud Vettel tõi Saksamaale Meistrite võidusõidu trofee ({{commentsTotal}})

Sebastian Vettel
Sebastian Vettel Autor/allikas: AFP/Scanpix

Neljakordne F1-sarja maailmameister Sebastian Vettel jäi iga-aastasel Meistrite võidusõidul Pascal Wehrleini avarii järel üksinda Saksamaad esindama, kuid suutis sellegipoolest kõik vastased alistada.

Vettel võitis kõik neli alagrupisõitu ning seejärel alistas poolfinaalis ka Kolumbia duo Juan Pablo Montoya ning Gabby Chavesi. Finaalis oli Vettel üle ameeriklastest vendadest Kurt ja Kyle Buschist.

Võit oli Saksamaale ning Vettelile juba seitsmendaks, vahemikus 2007-2012 võitis Vettel koos Michael Schumacheriga kuus järjestikust tiitlit.

Miamis toimunud võistlusel võtsid omavahel mõõtu ka USA ja muu maailma sõitjad, otsustavas sõidus oli norralane Petter Solberg parem Scott Speedist.

Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis sai MM-valikturniiril teise võidu

Eesti võrkpallikoondis sai reedel Belgias, Kortrijkis 2018. aasta maailmameistrivõistluste Euroopa tsooni kolmanda valikringi turniiri teises mängus kindlalt 3:0 (25:22, 25:20, 25:19) jagu Hispaaniast ning on Belgia kõrval teine seni kaotuseta jätkav tiim.

Uuendatud: 22:39
Gheorghe CretuGheorghe Cretu
Pahane Cretu: miks eksperdid arvavad, et meie vastased on s***d

Eesti võrkpallikoondis jätkas 2018. aasta MM-i Euroopa tsooni kolmanda valikringi turniiri võidukalt, kui neljapäeval mängiti 3:0 üle Hispaania. Koondise peatreener Gheorghe Cretu oli veidi rahulolematu, et meedia eeldab, et Eesti koondis peaks kõik kohtumised kerge vaevaga võitma.

Anett Kontaveit
Kontaveit kohtub Witthöftiga reedel peaväljaku viimases matšis

Šveitsis, Gstaadis toimuval tenniseturniiril veerandfinaali jõudnud Anett Kontaveit (WTA 32.) peab oma järgmise matši reedel peaväljakul, kus ta kohtub sakslanna Carina Witthöftiga (WTA 66.).

Sandra PerkovicSandra Perkovic
Horvaatia kettaheitja näitas viimase 25 aasta võimsaimat heidet

Horvaatia kettaheitja Sandra Perkovic näitas Šveitsis Bellinzonas peetud võistlusel viimase veerandsajandi pikimat sooritust, saates ketta 71 meetri ja 41 sentimeetri kaugusele.

tennis
Simona Halep - Johanna KontaSimona Halep - Johanna Konta
Wimbledoni populaarseim matš oli üks naiste veerandfinaalidest

Neljapäeval avaldatud statistikanumbrite kohaselt oli tänavuse Wimbledoni tenniseturniiri ülekaalukalt kõige vaadatum mäng naiste üksikmängu veerandfinaal Johanna Konta ja Simona Halepi vahel.