TTÜ võttis Baltikumi ühise võrkpalliliiga liidrilt geimi ({{commentsTotal}})

Baltikumi võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas jätkab täisedu tosina võiduga Bigbank Tartu, kes mängis täna võõrsil üle TTÜ.

Tehnikaülikooli võistkond startis suurepäraselt, võites ka avageimi, ent pärast seda haaras sarja valitseja ohjad ja lõpuks särasid tablool kodumeeskonna 1:3 (25:18, 15:25, 16:25, 24:26) kaotusnumbrid, teatas Volley.ee.

Avageimis olid mõlema võistkonna rünnakuprotsendid seejuures suurepärased (56 protsenti). Kohtumise lõpuks langes Tartu oma 49,1-le, TTÜ-l aga koguni 34,3 peale. Võitjatele tõi kanadalane Bradley Robert Gunter 23 punkti, mitmendat mängu järjest pakkus võimsa esituse temporündaja Mart Naaber. Pallur sai kohtumise jooksul 14 tõstet, millest ta lõi punktiks tosin. Lisaks veel üks edukas blokipunkt ja kaheksa pidurdust. TTÜ-le tõi Dmitri Korotkov 13 punkti, Oscar Leemets lisas kümme.

Selleks aastaks mängudele joone alla tõmmanud TTÜ läheb poolajapausile vastu seitsme punktiga. Tartul seisab enne puhkust ees aga korralik pähkel, kui pühapäevases telemängus sõidab neile külla Selver Tallinn. Hiljuti oldi meeskonnad mäletatavasti vastamisi karikavõistluste poolfinaalis, kust kuldse geimi eduga väljus võidukana Tallinna klubi.

Nädalavahetusega jõuab poolele maale kogu ühisliiga turniir, kui peetakse avavaatuse viimased kümme kohtumist.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Anett Kontaveit

Aasta parimateks tennisistideks nimetati Kontaveit ja Zopp

Laupäevasel tenniseliidu auhinnagalal kuulutati välja tenniseaasta parimad. Parima naistennisisti tiitli pälvis Anett Kontaveit, parimaks meestennisistiks tunnitati Jürgen Zopp. Aasta tennisehetk kuulus Kaia Kanepile, kes tegi ilusa comeback’i ja jõudis US Openil veerandfinaali.