Liina Laasma alustas koostööd Heino Puustega ({{commentsTotal}})

Liina Laasma Autor: Tairo Lutter/Scanpix

Eesti parim naisodaviskaja Liina Laasma harjutab nüüd Eesti odaviske eksrekordimehe Heino Puuste näpunäidete järgi.

Viimastel aastatel on Laasma tippu pürginud Toomas Merila juhendamisel. "Sain nii aru, et üritame üheskoos Liinat aidata," ütles Merila Õhtulehele.

Huvitaval kombel on juba mitu korda juhtunud nii, et Merila parim õpilane jätkab treenimist Puuste juhendamisel. Andrus Värniku aitas ta maailmameistriks, koostöö Tanel Laanmäega katkes tänavuse aasta alguses ja sportlane pidi olümpiahooajal üksi hakkama saama.

Toimetaja: Maarja VärvWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.