Andrus Raadik valiti Soomes novembrikuu parimaks mängijaks ({{commentsTotal}})

Andrus Raadik (keskel) ja Pielavesi Sampo Autor: Facebook/LähiTapiola Savo

Novembrikuu parimaks võrkpalluriks Soomes valiti Pielavesi Sampo ääremängija Andrus Raadik.

Kuu keskmiseks näitajaks oli Raadikul 27,4 punkti, alla 24 punkti ei toonud ta üheski mängus. Raadiku rünnakuprotsent oli üle viiekümne, Sampo võitis kõik novembrikuu mängud ja tõusis neljandaks, vahendab volley.ee.

Tähtede meeskonda valiti eestlase kõrvale veel Vammala keskmängija Jacob Guimer, teiseks temporündajaks Sampo keskväljamees Mikko Väliaho, sidemängijaks Hurrikaani tõstja Harrison Peacock, liberoks Jesse Mäntulä (Hurrikaani), diagonaaliks Michael Chemos ja nurgaründaja Sakari Mäkinen (Rantaperkiö Isku).

Parima naismängija kuupreemia sai Orivesi Ponnistuse ameeriklannast nurgaründaja Janisa Johnson.

Toimetaja: Maarja VärvWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.