Tartu Ülikool lagunes Tallinnas viimasel veerandajal ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo - Tartu Ülikool
BC Kalev/Cramo - Tartu Ülikool Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti meeste korvpallimeistrivõistlustel sai tiitlikaitsja Kalev/Cramo mulluste finalistide duellis Tallinnas 86:63 (26:16, 16:22, 14:12, 30:13) jagu Tartu Ülikoolist.

Kohtumise saatus otsustati kolmanda veerandaja lõpus ja neljanda perioodi alguses, kui kalevlased tegid 50:50 viigiseisult 12:0 vahespurdi ning läksid ette 62:50. Lõpuks oli Kalev/Cramo edu 23 silma.

Võitjate resultatiivseimad olid Demonte Harper 18, Sten-Timmu Sokk 13 ning Vitali Liutitš ja Cedric Simmons 11 punktiga. Simmons võttis ka 8 lauapalli. Martin Dorbeki arvele kogunes 8 silma, 5 resultatiivset söötu ning 4 vaheltlõiget. Kaotajate suurimateks skooritegijateks osutusid Janari Jõesaar 16 ning Mandell Thomas ja Janar Talts 12 punktiga. Venky Jois viskas 6 silma ning hankis 11 lauapalli.

Tartu Ülikool ja Kalev/Cramo troonivad üheksa võiduga turniiritabeli tipus. Tartlastel on kirjas ka üks ning tallinlastel kolm kaotust.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.