Barcelona ei suutnud kolmanda liiga klubi vastu enamat viigist ({{commentsTotal}})

Barcelona Autor: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpallikarikavõistluste 1/16-finaali avakohtumises tegi teise koosseisuga mänginud Barcelona 1:1 viigi Alicante Herculesiga.

Tugevuselt kolmandas liigas mängiv Hercules läks 52. minutil David Mainzi tabamusest juhtima, kuid karikakaitsja viigistas kuus minutit hiljem Carles Alena väravast.

Koha 16 parema hulgas kindlustas aga Madridi Real, kes oli kahe mänguga kokkuvõttes 13:2 üle Leonesast. Eile olid Reali võidunumbrid kodus 6:1.

Ühe jalaga astus kaheksandikfinaali Madridi Atletico, alistades võõrsil Guijuelo 6:0. Turvaliselt võib ennast tunda ka Sevilla, kes sai samuti vastase väljakul 5:1 jagu Formenterast.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Žalgiris alistas Maccabi, kuid play-offi uks jäi suletuks

Korvpalli Euroliigas kindlustas Istanbuli Anadolu Efes 80:77 võiduga linnarivaali Fenerbahce üle koha kaheksa parema hulgas, edasipääs jäi kättesaamatusse kaugusesse võõrsil Tel Avivi Maccabi 93:77 alistanud Kaunase Žalgirisele.

tennis
VIDEOD | Väljakule jooksnud iguaan peatas Miami tenniseturniiril mängu

Miamis peetavalt kõrgetasemelisel tenniseturniiril pälvis esimese ringi mängu ajal kõvasti tähelepanu ootamatu külaline – väljakule jooksis iguaan, kelle tõttu tuli kohtumine mõneks ajaks peatada.